środa, 20 marca 2013

TATUAŻE - KAT VON D

W dzisiejszym poście skupię się na tatuażach.... Jest wiele osób na świecie które je mają...
Kiedy myślę o tych pięknych obrazach na ciele automatycznie przed oczami widzę postać KAT VON D. Jeśli któraś z Was jej nie zna to odrazu wyjaśniam.
Katherine von Drachenberg (ponieważ tak się właściwie nazywa) - jest tatuatorką i osobowością telewizyjną. Swój pierwszy tatuaż zrobiła w wieku 14 lat. Znana z programu Miami Ink - studio tatuażu, później występowała w La Ink.
Dla niektórych z nas tatuaże są wyrazem buntu. Znowu dla innych to sztuka. Natomiast kolejna grupa osób uważa że mają je jedynie kryminaliści.
Myślę, że każda z wymienionych osób ma trochę racji. Przecież ludzie robią je z różnych powodów. Narodziny, pamiątka tudzież inne ważne wydarzenia skłaniają nas do podjęcia takiej decyzji. Dla mnie tatuaże są sztuką dzięki nim ludzie wyrażają swoje emocje lub poprostu kochają piękne rzeczy.
Podsumowując:
W dzisiejszych czasach nikogo nie powinien dziwić widok wytatuowanych osób. Wszyscy jesteśmy inni dlatego nie zawsze musi nam się wszystko podobać.
Jeśli posiadacie tatuaże chętnie je zobaczę. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie zdjęć na meila ukleja.karolina@wp.pl 
Wszystkie nadesłane zdjęcia wstawię w kolejnym poście.
Na koniec:
Kilka zdjęć Kat:


Pozdrawiam
Karolina
 
 
 
 
 
 
 
Zostawiam również zdjęcia które mnie zaciekawiły.
 
 
 
 
 
 
 
 
zdjęcia pochodzą z internetu 
 
 
 

1 komentarz:

  1. Nie mam tatuażu ale podobają mi się małe np.napis :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny! Zapraszam częściej! :)