O MNIEJako Stylistka Ubioru pracuję od 2009 roku. Od tamtego czasu miałam okazję pracować w telewizji TVR na stanowisku Głównej Stylistki. Współpracowałam z magazynem I AM (jest to pierwszy w Polsce magazyn kobiecy stworzony specjalnie na iPada i tablety Android.). Jestem pasjonatką fotografii. Moją profesją są zdjęcia fashion/portret. Dzięki zainteresowaniom artystycznym miałam okazję pracować z firmami: Glitter, Motyle, Pretty Girl, Ochnik, Republika Artystyczna, Belleju, Royal Splendor, Kiara, Jablonex i Biżuteria z Częściami Swarovski oraz z showroomem Pakamera i DaWanda i wiele innych. Pracowałam jako PR Managerem marki Nikki Lissoni. W chwili obecnej nadal zajmuję się stylizacją ubioru, od trzech lat pracuję również jako manager modelek. Współpracowałam z dziesięcioma modelkami, gdzie większość z nich odniosła wiele sukcesów w modelingu. 
W dużej mierze inspirują mnie witryny sklepowe, dlatego też odbyłam szkolenie - Visual Merchandiser oraz Stylista Witryn. 
Współpraca z ludźmi z pasją daje mi wiele satysfakcji, dlatego już zawsze chciałabym pozostać w świecie związanym z modą.

Manager modelek obowiązki:

·         Organizacja castingów - szukanie nowych twarzy;
·         Budowanie portfolio modelek;
·         Nauka chodzenia oraz pozowania;
·         Organizacja warsztatów aktorskich;
·         Kontakt z agencjami zagranicznymi;
·         Kontakt z klientami w Polsce;
·         Szukanie zleceń;
·         Prowadzenie strony www, Instagrama oraz Facebooka;

·         Zarządzanie grupą dziesięciu modelek;

Serdecznie zapraszam do współpracy
Karolina
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny! Zapraszam częściej! :)